Kategóriák

 

 
N. Ciklopédia

     

 
Társalgó

Chat szabályzat | Használj avatárt

 
Szavazás
Az Xbox Game Pass-ról
Rendelkezel-e Xbox Game Pass előfizetéssel?

Igen, de csak a Crash játékok bekerülése óta
Igen, és már a Crash játékok bekerülése előtt is elő voltam fizetve
Másmilyen előfizetésem van (PlayStation Plus, Nintendo Switch Online, stb...)
Nincs semmilyen előfizetésem
Szavazás állása
Lezárt szavazások
 
Hírfolyam
Friss bejegyzések
2024.12.02. 21:39
2024.10.03. 14:05
2024.09.16. 17:00
Friss hozzászólások
 
 
Hírek

Nyereményjáték?

2016.01.17. 17:33, Dorci [Crash-b]

Már jó ideje azon gondolkoztam, hogy indítani kellene egy nyereményjátékot az oldalon, de ez előtt ki szerettem volna kérni olvasóink véleményét is. Első körben a nyereményekkel kapcsolatban vagyok bizonytalan, néhány ötlet lappang - úgy terveztem, hogy 3 helyezés lenne, az első helyezett nyerne például egy Crashes pólót, a második egy bögrét, a harmadik pedig kulcstartót vagy egy lap matricát (persze mindegyik Crashes lenne). A nyeremények mellett még szerepel maga a nyereményjáték menetének kérdése is - mi legyen a verseny, hogyan kellene nyerni? Kvízjáték, képregénykészítő, vagy talán valami olyan legyen, ami feldobja az oldalunk szociális életét, és pontokkal lehessen majd nyerni, a pontokat pedig kommentekért, chatelésért, Facebookos aktivitásért, stb. kapják a játékosok? Ez mind egyelőre még csupa kérdőjel, a nyereményjáték hamarosan várható lesz, addig is ezt a bejegyzést kiemelem (innentől a friss híreket ez alatt a cikk alatt fogjátok látni), és meg szeretném kérni az összes, vagy legalább minél több olvasónkat, hogy hozzászólásban jelezzék ötleteiket, most ráférnénk a kreatív, ötletes előrukkolásokkal. Mindegyikőtök véleményére kíváncsiak vagyunk, számításba fogom venni őket a nyereményjáték elindításakor.

Kommentelésre fel!

12 hozzászólás
Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 | 2 KorábbiakLegelső hozzászólások
Idézet
2016.01.25. 11:44
Lapi

Hi:D

Idézet
2016.01.21. 14:30
SpiralRex

Amúgy hy Lapi 

Idézet
2016.01.21. 14:29
SpiralRex

Kedves Anikó én meg csak kérdeztem, hogy aki nem ismeri annyira a Crasheket az minek akar kvízjátékozni?...

Idézet
2016.01.21. 11:40
Anikó

kedves spiralrex én csak egy tippet adtam. . . 

Idézet
2016.01.20. 13:33
Lapi

Ez a pontgyűjtős dolog nekem is tetszik :)

Idézet
2016.01.18. 16:10
SpiralRex

Meg amúgy is, aki nem ismeri annyira a Crash részeket az minek akar kvízjátékozni?

Idézet
2016.01.18. 16:09
SpiralRex

Most hogy bővebben elmagyaráztad én is a pontgyűjtősre szavazok, kvízjáték nem túl szimpi. Ezzel legalább a képregényeket is fel lehet támasztani

Idézet
2016.01.18. 14:33
Crash-b

A pontgyűjtögetős így zajlana:

Lenne mondjuk 3 nyeremény, az első egy Crashes póló, a második egy bögre, a harmadik kulcstartó vagy matrica, amiknek megszerzéséért pontokat kell gyűjteni.

Ennek megfelelően 3 helyezett lenne, aki a legtöbb pontot eléri, az nyeri a pólót, az utána következők pedig a többi nyereményt.

Csinálok egy pontozórendszert, hogy milyen tevékenységgel lehetne pontokat szerezni, és melyik aktivitásért mennyi pont járna:

Hozzászólás hírekhez, cikkekhez: 10 pont / hozzászólás

Chatelés: 1 pont / chat üzenet

Írás a vendégkönyvbe, vagy bármihez a közösség menüben: 5 pont / hozzászólás

Facebook oldal like-olása: 10 pont

Facebookos bejegyzéseink, megosztásaink likeolása: 2 pont / like

Facebookos bejegyzéseinkhez hozzászólás: 5 pont / hozzászólás

Facebookos bejegyzéseink megosztása: 20 pont / megosztás

Extra pontok elérése:

Regisztráció weboldalunkra: 15 pont

Képregény beküldése: 40 pont / képregény (az 5 oldalnál hosszabb képregények dupla szorzót kapnának, vagy hozzáadnék oldalanként + 5 pontot)

Egy érdekes cikk beküldése (rövid cikk): 15 pont

Egy érdekes cikk beküldése (hosszú cikk): 30 pont, ha nagyon hosszú irományt küldenek be, akkor döntés szerint + 15 pont jár majd.

Végigjátszás, boss legyőzés, GEM megszerzés, stb. iromány beküldése: 15 ponttól max. 40 pontig, attól függ, milyen a cikk.

Az még nincs eldöntve, hogy a nyereményjátékon való részvételért bejelentkezve kell-e játszani, az is lehet, hogy a nem regisztrált tagokat is beleszámítjuk, viszont így akkor a regisztrált és bejelentkezett felhasználók nagyobb előnyöket kapnának pontszerzésben.

Idézet
2016.01.18. 13:57
Davido

Én meg a kvízjátékkal nem értek egyet, sokkal jobb lenne ez a pontgyűjtögetős.

De Dorci, hogy is lenne ez pontosan? 

Idézet
2016.01.18. 13:05
Anikó

Nekem meg a kvízjáték jobban tetszene,
bár nem tudom mennyi esélyem lenne úgy,
hogy nem ismerem az összes Crasht. 

Utolsó hozzászólásokÚjabbak 1 | 2 KorábbiakLegelső hozzászólások
 
N. Aptár
2024. december 4.
20 éves a Crash Fan Club

20. életévébe lép mindenki kedvenc magyar Crash Bandicoot közössége!

 
2024. december 4.
Crash Team Racing Nitro-Fueled Xbox Game Pass

Az Xbox Game Pass kínálata a 2019-ben megjelent Crash Team Racing Nitro-Fueled-del bővül előfizetői számára.

2024. szeptember 9.
28 éves a Crash Bandicoot sorozat

28. évébe lépett a Crash Bandicoot sorozat. Az első rész 1996. szeptember 9-én jelent meg.

2024. március 4.
Crash Team Rumble végső tartalmi frissítés

A Crash Team Rumble utolsó tartalmi frissítése, egy ingyenes 500 szintű Battlepass formájában minden tulajdonosnak.

 
Partnerek

Legyél a partnerünk

Crash Bandicoot oldalak

Partnereink

 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
 

Properties such as ACTIVISION, CRASH TEAM RACING, CTR, CRASH BANDICOOT and CRASH, including Crash Bandicoot and all related characters and contents are trademarks and © Activision Publishing, Inc. Used with permission. Activision has no association with and takes no responsibility for the content in this web site. Site design and written content © Crash Fan Club 2005-2024, unless stated otherwise. Please only use the content within this webpage with permission or reference to the Crash Fan Club website.


Ha érdekelnek az animék,mangák,videojátékok, japán és holland nyelv és kultúra, akkor látogass el a személyes oldalamra.    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését! 0630/583-3168 Hívjon!    *****    Könyves oldal - Ágica Könyvtára - ahol megnézheted milyen könyveim vannak, miket olvasok, mik a terveim...    *****    Megtörtént Bûnügyekkel foglalkozó oldal - magyar és külföldi esetek.    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    A boroszkányok gyorsan megtanulják... Minden mágia megköveteli a maga árát. De vajon mekkora lehet ez az ár? - FRPG    *****    Alkosd meg a saját karaktered, és irányítsd a sorsát! Vajon képes lenne túlélni egy ilyen titkokkal teli helyen? - FRPG    *****    Mindig tudnod kell, melyik kikötõ felé tartasz. - ROSE HARBOR, a mi városunk - FRPG    *****    Akad mindannyijukban valami közös, valami ide vezette õket, a delaware-i aprócska kikötõvárosba... - FRPG    *****    boroszkány, vérfarkas, alakváltó, démon és angyal... szavak, amik mind jelentenek valamit - csatlakozz közénk - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - Rose Harbor, a város, ahol nem a természetfeletti a legfõbb titok - FRPG    *****    why do all monsters come out at night - FRPG - Csatlakozz közénk! - Írj, és éld át a kalandokat!    *****    CRIMECASESNIGHT - Igazi Bûntényekkel foglalkozó oldal    *****    Figyelem, figyelem! A második vágányra karácsonyi mese érkezett! Mesés karácsonyt kíván mindenkinek: a Mesetáros    *****    10 éves a Haikyuu!! Ennek alkalmából részletes elemzést olvashatsz az anime elsõ évadáról az Anime Odyssey blogban!    *****    Ismerd meg az F-Zero sorozatot, a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-szériáját! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    Advent a Mesetárban! Téli és karácsonyi mesék és színezõk várnak! Nézzetek be hozzánk!    *****    Nagyon pontos és részletes születési horoszkóp, valamint 3 év ajándék elõrejelzés, diplomás asztrológustól. Kattints!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre,egyszer mindenkinek érdemes belenézni.Keress meg és én segítek értelmezni a csillagok állását!    *****    HAMAROSAN ÚJRA ITT A KARÁCSONY! HA SZERETNÉL KARÁCSONYI HANGULATBA KEVEREDNI, AKKOR KATT IDE: KARACSONY.GPORTAL.HU